REC10-4815DZ/H2/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-4815DZ/H2/M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC10-4815DZ/H2/M
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Fitxak: REC10-4815DZ/H2/M.pdf
  • Mezua
REC10-4815DZ/H2/Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC10-4815DZ/H2/M fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1993 pcs Datuen fitxa REC10-4815DZ/H2/M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC10/M Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module
Beste izenak 10015982 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 333mA, 333mA