REC10-4805SZ/H2/M
Recom PowerRecom Power
REC10-4805SZ/H2/M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC10-4805SZ/H2/M
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena CONV DC/DC 10W 18-75VIN 05VOUT T
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 8 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 8 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
REC10-4805SZ/H2/Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC10-4805SZ/H2/M fabrikatzailea Recom Power
deskribapena CONV DC/DC 10W 18-75VIN 05VOUT T Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Lan egitea 10W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 5V
Tentsioa - Input (Max) 75V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC10/M RoHS egoera Tube
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio 24-DIP Module
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia REC10-4805SZ/H2/M Lineako araudia 86%
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eginbideen pinuak 2A
Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 18V - 75V Input deskribapena CONV DC/DC 10W 18-75VIN 05VOUT T
Oraingoan - Breakover 2kV (2000V)