REC10-243.3S/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-243.3S/H3/M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC10-243.3S/H3/M
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Fitxak: REC10-243.3S/H3/M.pdf
  • Mezua
REC10-243.3S/H3/Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC10-243.3S/H3/M fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2397 pcs Datuen fitxa REC10-243.3S/H3/M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC10/M Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module
Beste izenak 10015935 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 81°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 2A