REC10-2405DZ/H2/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-2405DZ/H2/M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC10-2405DZ/H2/M
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Fitxak: REC10-2405DZ/H2/M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
REC10-2405DZ/H2/Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC10-2405DZ/H2/M fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2099 pcs Datuen fitxa REC10-2405DZ/H2/M.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC10/M Energia (Watts) 10W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module
Beste izenak 10015977
REC10-2405DZ/H2/M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1A, 1A