RCD-24-0.35/SMD/OF
RECOM PowerRECOM Power
RCD-24-0.35/SMD/OF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCD-24-0.35/SMD/OF
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena CONV DC/DC 0.35A 4.5-36VIN 2-35V
Fitxak: RCD-24-0.35/SMD/OF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
64 pcs
  • Mezua
RCD-24-0.35/SMD/OFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCD-24-0.35/SMD/OF fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena CONV DC/DC 0.35A 4.5-36VIN 2-35V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8419 pcs Datuen fitxa RCD-24-0.35/SMD/OF.pdf
pisu 0.004 lb (1.81g) Tentsioa - Irteera 2 ~ 35 V
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Constant Current topologia Buck
Tamaina / dimentsioa 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm) Series LIGHTLINE RCD-24
Energia (Watts) 12W Packaging Tube
Pakete / kasua 6-SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, SCP Eraginkortasuna 96%
dimming - Deskribapen zehatza 350mA 2 ~ 35 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 350mA Homologazioak cULus