RBD-12-0.50/W
RECOM PowerRECOM Power
RBD-12-0.50/W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RBD-12-0.50/W
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena LED DVR CC BUCK-BOOST 8-40V 0.5A
Fitxak: RBD-12-0.50/W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
RBD-12-0.50/Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RBD-12-0.50/W fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena LED DVR CC BUCK-BOOST 8-40V 0.5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3658 pcs Datuen fitxa RBD-12-0.50/W.pdf
pisu 0.038 lb (17.24g) Tentsioa - Irteera 8 ~ 40 V
Tentsioa - Sarrera (min) 8V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Constant Current topologia Buck-Boost
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 1.28" L x 0.66" W x 0.44" H (32.6mm x 16.7mm x 11.1mm)
Series LIGHTLINE RBD-12 balorazio -
Energia (Watts) 20W Beste izenak 80000068
RBD120.50/W
RBD12050W
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 75°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OTP, SCP
Eraginkortasuna 90% dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza 500mA 8 ~ 40 V Constant Current LED Driver Buck-Boost Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 500mA