RACD03-700-PSE
RECOM PowerRECOM Power
RACD03-700-PSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RACD03-700-PSE
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena LED DRVR CC/CV AC/DC 3-6V 700MA
Fitxak: RACD03-700-PSE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
RACD03-700-PSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RACD03-700-PSE fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena LED DRVR CC/CV AC/DC 3-6V 700MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8698 pcs Datuen fitxa RACD03-700-PSE.pdf
Tentsioa - Irteera 3 ~ 6 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 100VAC Tentsioa - Input (Max) 120VAC
Mota Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 1.50" L x 1.18" W x 0.91" H (38.1mm x 29.6mm x 23.1mm)
Series LIGHTLINE RACD03 balorazio IP66
Energia (Watts) 3W Beste izenak 21000279
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 40°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 62% dimming -
Deskribapen zehatza 700mA 3 ~ 6 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 700mA