RAC40-0512DA-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-0512DA-E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RAC40-0512DA-E
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Fitxak: RAC40-0512DA-E.pdf
  • Mezua
RAC40-0512DA-Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RAC40-0512DA-E fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3951 pcs Datuen fitxa RAC40-0512DA-E.pdf
pisu 0.618 lb (280.32g) Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 12V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.08" H (89.0mm x 63.5mm x 27.5mm)
Series POWERLINE RAC40-A Energia (Watts) 40W
Pakete / kasua 7-DIP Module, 6 Leads Beste izenak 20000725
RAC400512DAE
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu erregulazioa ±2%, ±6% Lineako araudia ±0.5%, ±5%
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, SCP
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 12V 5A, 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A, 1.25A Homologazioak CE, cULus