RAC15-24SB-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-24SB-E-ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RAC15-24SB-E-ST
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 15W
Fitxak: RAC15-24SB-E-ST.pdf
  • Mezua
RAC15-24SB-E-STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RAC15-24SB-E-ST fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3590 pcs Datuen fitxa RAC15-24SB-E-ST.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.9mm x 29.0mm)
Series POWERLINE RAC15-B Energia (Watts) 15W
Beste izenak 20000644
RAC1524SBEST
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 625mA 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 625mA
Homologazioak CE, cURus eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RAC15-24SB
RAC15-24SB
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: CONV AC/DC 15W 24V OUT SNGL T/H