RAC15-0515TB-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-0515TB-ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RAC15-0515TB-ST
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W
Fitxak: RAC15-0515TB-ST.pdf
  • Mezua
RAC15-0515TB-STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RAC15-0515TB-ST fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5380 pcs Datuen fitxa RAC15-0515TB-ST.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -15V
Tentsioa - Irteera 2 15V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.9mm x 29.0mm)
Series POWERLINE RAC15-B Energia (Watts) 15W
Beste izenak 20000661
RAC150515TBST
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 78%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 2A, 150mA, 150mA 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 2A, 150mA, 150mA