RAC15-0512TA-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-0512TA-E-ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RAC15-0512TA-E-ST
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 15W
Fitxak: RAC15-0512TA-E-ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
RAC15-0512TA-E-STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RAC15-0512TA-E-ST fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1327 pcs Datuen fitxa RAC15-0512TA-E-ST.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -12V
Tentsioa - Irteera 2 12V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.41" L x 2.51" W x 1.09" H (111.9mm x 63.7mm x 27.6mm)
Series POWERLINE RAC15-A Energia (Watts) 15W
Beste izenak 20000658
RAC150512TAEST
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 68%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 2A, 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 2A, 200mA, 200mA