RAC05-3.3SB-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-3.3SB-E-ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RAC05-3.3SB-E-ST
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 5W
Fitxak: RAC05-3.3SB-E-ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
RAC05-3.3SB-E-STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RAC05-3.3SB-E-ST fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1388 pcs Datuen fitxa RAC05-3.3SB-E-ST.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.78" L x 2.12" W x 0.83" H (96.0mm x 53.9mm x 21.0mm)
Series POWERLINE RAC05-A Energia (Watts) 5W
Beste izenak 20000786
RAC053.3SBEST
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 65% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.25A Homologazioak CE, cURus