RAC04-15SGB
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-15SGB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RAC04-15SGB
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena CONV AC/DC 4W 85-305VIN 15VOUT T
Fitxak: RAC04-15SGB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Mezua
RAC04-15SGBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RAC04-15SGB fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena CONV AC/DC 4W 85-305VIN 15VOUT T Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9775 pcs Datuen fitxa RAC04-15SGB.pdf
pisu 0.044 lb (19.96g) Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - Input 85 ~ 305 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm)
Series RAC04-GB Energia (Watts) 4W
Beste izenak 20001083
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu erregulazioa ±0.5%
Lineako araudia ±0.5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Eraginkortasuna 78% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 270mA 85 ~ 305 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 270mA Homologazioak CE, cURus