RAC03-24SE/277/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-24SE/277/W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RAC03-24SE/277/W
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 3W
Fitxak: RAC03-24SE/277/W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
RAC03-24SE/277/Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RAC03-24SE/277/W fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4936 pcs Datuen fitxa RAC03-24SE/277/W.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 305 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 1.50" L x 0.96" W x 0.69" H (38.1mm x 24.3mm x 17.4mm)
Series POWERLINE RAC03-E/277/W Energia (Watts) 3W
Beste izenak 20001009
RAC0324SE/277/W
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 125mA 85 ~ 305 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 125mA Homologazioak CE, cURus