RAC03-15SGB
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-15SGB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RAC03-15SGB
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena 3W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE' 3
Fitxak: RAC03-15SGB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
RAC03-15SGBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RAC03-15SGB fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena 3W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE' 3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13246 pcs Datuen fitxa RAC03-15SGB.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 85 ~ 305 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm) Series RAC03-GB
Energia (Watts) 3W Pakete / kasua 5-DIP Module
Beste izenak 20001071 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu erregulazioa ±0.5%
Lineako araudia ±0.5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 78%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 200mA 85 ~ 305 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 200mA