R2S12-1524-R
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-1524-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R2S12-1524-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 2W
Fitxak: R2S12-1524-R.pdf
  • Mezua
R2S12-1524-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R2S12-1524-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7380 pcs Datuen fitxa R2S12-1524-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 13.5V Tentsioa - Input (Max) 16.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Series ECONOLINE R2S Energia (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 11002128
R2S121524R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 83mA 13.5V - 16.5V Input Uneko - Irteera (Max) 83mA