R2S-243.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R2S-243.3/H-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R2S-243.3/H-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Fitxak: R2S-243.3/H-R.pdf
  • Mezua
R2S-243.3/H-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R2S-243.3/H-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10318 pcs Datuen fitxa R2S-243.3/H-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21.6V Tentsioa - Input (Max) 26.4V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm)
Series ECONOLINE R2S Energia (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SMD Module, 5 Leads
Beste izenak 10901542
R2S243.3/HR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 75%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 21.6V - 26.4V Input Uneko - Irteera (Max) 606mA
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R2S-243.3
R2S-243.3
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 2W