R2S-053.3-R
RECOM PowerRECOM Power
R2S-053.3-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R2S-053.3-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Fitxak: R2S-053.3-R.pdf
  • Mezua
R2S-053.3-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R2S-053.3-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12953 pcs Datuen fitxa R2S-053.3-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm)
Series ECONOLINE R2S Energia (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SMD Module, 5 Leads
Beste izenak 10901401
R2S053.3R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 75%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 606mA