R2D12-1212-R
RECOM PowerRECOM Power
R2D12-1212-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R2D12-1212-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Fitxak: R2D12-1212-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
R2D12-1212-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R2D12-1212-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8702 pcs Datuen fitxa R2D12-1212-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Series ECONOLINE R2D Energia (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 11001911
R2D121212R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 83mA, 83mA