R24P3.3D/R8
RECOM PowerRECOM Power
R24P3.3D/R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R24P3.3D/R8
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Fitxak: R24P3.3D/R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
R24P3.3D/R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R24P3.3D/R8 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5237 pcs Datuen fitxa R24P3.3D/R8.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -3.3V
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 8kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21.6V Tentsioa - Input (Max) 26.4V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series ECONOLINE RxxPxx/R Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 5 Leads
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 151mA, 151mA 21.6V - 26.4V Input
Uneko - Irteera (Max) 151mA, 151mA eskaerak ITE (Commercial), Medical