R24P12D/R8
Recom PowerRecom Power
R24P12D/R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R24P12D/R8
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT
Fitxak: R24P12D/R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
R24P12D/R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R24P12D/R8 fabrikatzailea Recom Power
deskribapena CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7904 pcs Datuen fitxa R24P12D/R8.pdf
Tentsioa - Lan egitea 1W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 -12V Tentsioa - Irteera 2 12V
Tentsioa - Input (Max) 26.4V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 21.6V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series ECONOLINE RxxPxx/R RoHS egoera Tube
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial), Medical polarizazio 7-SIP Module, 5 Leads
Irteerako konfigurazioa 2 Beste izenak 19900585
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia R24P12D/R8
Lineako araudia 82% Ezaugarriak -
Eginbideen pinuak 41mA, 41mA Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 41mA, 41mA 21.6V - 26.4V Input
deskribapena CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT Oraingoan - Breakover 8kV (8000V)