R1Z-153.3-R
RECOM PowerRECOM Power
R1Z-153.3-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R1Z-153.3-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Fitxak: R1Z-153.3-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
R1Z-153.3-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R1Z-153.3-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7236 pcs Datuen fitxa R1Z-153.3-R.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 1kV Tentsioa - Sarrera (min) 14.25V
Tentsioa - Input (Max) 15.75V Mota Isolated Module
Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) Series ECONOLINE R1Z
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 10-SMD Module, 6 Leads Beste izenak 10017956
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 60% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 14.25V - 15.75V Input
Uneko - Irteera (Max) 303mA eskaerak ITE (Commercial), Medical