R1S12-3.324/HP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R1S12-3.324/HP
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 1W
Fitxak: R1S12-3.324/HP.pdf
  • Mezua
R1S12-3.324/HPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R1S12-3.324/HP fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10257 pcs Datuen fitxa R1S12-3.324/HP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 3V Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R1S Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10900918
R1S123.324/HP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 42mA 3V - 3.6V Input Uneko - Irteera (Max) 42mA
Kontrolatzeko eginbideak - eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R1S12-3.315/P-R
R1S12-3.315/P-R
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 1W
Stockean: 11812 pcs
Deskarga: R1S12-3.315/P-R.pdf
RFQ
R1S12-3.324/HP-R
R1S12-3.324/HP-R
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 1W
Stockean: 13690 pcs
Deskarga: R1S12-3.324/HP-R.pdf
RFQ
R1S12-3.33.3-R
R1S12-3.33.3-R
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Deskarga: R1S12-3.33.3-R.pdf
R1S12-3.324
R1S12-3.324
Deskarga: R1S12-3.324.pdf
R1S12-3.324/H
R1S12-3.324/H