R1S12-2412/H
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R1S12-2412/H
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 1W
Fitxak: R1S12-2412/H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
33 pcs
  • Mezua
R1S12-2412/Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R1S12-2412/H fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9536 pcs Datuen fitxa R1S12-2412/H.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21.6V Tentsioa - Input (Max) 26.4V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R1S Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10900845
R1S122412/H
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 21.6V - 26.4V Input Uneko - Irteera (Max) 84mA