R1S12-0515
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R1S12-0515
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W
Fitxak: R1S12-0515.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
33 pcs
  • Mezua
R1S12-0515ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R1S12-0515 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12128 pcs Datuen fitxa R1S12-0515.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R1S Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10900676
R1S120515
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 66mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 66mA
Kontrolatzeko eginbideak - eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R1S12-0515/HP-R
R1S12-0515/HP-R
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 1W
Stockean: 14526 pcs
Deskarga: R1S12-0515/HP-R.pdf
RFQ
R1S12-0512/HP-R
R1S12-0512/HP-R
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 1W
Stockean: 14954 pcs
Deskarga: R1S12-0512/HP-R.pdf
RFQ
R1S12-0515/P
R1S12-0515/P
Deskarga: R1S12-0515/P.pdf
R1S12-0515/HP
R1S12-0515/HP
Deskarga: R1S12-0515/HP.pdf
R1S12-0512/P
R1S12-0512/P
Deskarga: R1S12-0512/P.pdf
R1S12-0515/H
R1S12-0515/H