R1S-153.3-R
RECOM PowerRECOM Power
R1S-153.3-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R1S-153.3-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Fitxak: R1S-153.3-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
R1S-153.3-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R1S-153.3-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18374 pcs Datuen fitxa R1S-153.3-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 13.5V Tentsioa - Input (Max) 16.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R1S Energia (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SMD Module, 5 Leads
Beste izenak 10900980
R1S153.3R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 75%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input Uneko - Irteera (Max) 303mA