R1D12-3.33.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-3.33.3/HP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R1D12-3.33.3/HP
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Fitxak: R1D12-3.33.3/HP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
33 pcs
  • Mezua
R1D12-3.33.3/HPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R1D12-3.33.3/HP fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9673 pcs Datuen fitxa R1D12-3.33.3/HP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -3.3V
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 3V Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R1D Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10900449
R1D123.33.3/HP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 75%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 3V - 3.6V Input Uneko - Irteera (Max) 152mA, 152mA
Kontrolatzeko eginbideak - eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R1D12-3.33.3/P
R1D12-3.33.3/P
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Stockean: 10456 pcs
Deskarga: R1D12-3.33.3/P.pdf
RFQ
R1DA-050505/P
R1DA-050505/P
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 5V 1W
Stockean: 10881 pcs
Deskarga: R1DA-050505/P.pdf
RFQ
R1D12-3.33.3/H
R1D12-3.33.3/H
Deskarga: R1D12-3.33.3/H.pdf
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Deskarga: R1D12-3.324/P.pdf
R1D12-3.33.3
R1D12-3.33.3