R1D12-1512/H
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-1512/H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R1D12-1512/H
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Fitxak: R1D12-1512/H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
33 pcs
  • Mezua
R1D12-1512/Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R1D12-1512/H fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11754 pcs Datuen fitxa R1D12-1512/H.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 13.5V Tentsioa - Input (Max) 16.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R1D Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10900312
R1D121512/H
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input Uneko - Irteera (Max) 42mA, 42mA
Kontrolatzeko eginbideak - eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R1D12-1509/HP
R1D12-1509/HP
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-9V 1W
Stockean: 11969 pcs
Deskarga: R1D12-1509/HP.pdf
RFQ
R1D12-1509/P
R1D12-1509/P
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 12125 pcs
Deskarga: R1D12-1509/P.pdf
RFQ
R1D12-1512/HP-R
R1D12-1512/HP-R
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Deskarga: R1D12-1512/HP-R.pdf
R1D12-1512
R1D12-1512
Deskarga: R1D12-1512.pdf
R1D12-1512/HP
R1D12-1512/HP