R1D-1524-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D-1524-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R1D-1524-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Fitxak: R1D-1524-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
R1D-1524-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R1D-1524-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-24V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17967 pcs Datuen fitxa R1D-1524-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -24V
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 13.5V Tentsioa - Input (Max) 16.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R1D Energia (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-SMD Module, 6 Leads
Beste izenak 10900495
R1D1524R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 21mA, 21mA 13.5V - 16.5V Input Uneko - Irteera (Max) 21mA, 21mA