R1D-053.3-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D-053.3-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R1D-053.3-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Fitxak: R1D-053.3-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
R1D-053.3-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R1D-053.3-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16326 pcs Datuen fitxa R1D-053.3-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -3.3V
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R1D Energia (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-SMD Module, 6 Leads
Beste izenak 10900047
R1D053.3R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 75%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 152mA, 152mA
Kontrolatzeko eginbideak - eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R1D-053.3/H
R1D-053.3/H
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Stockean: 12705 pcs
Deskarga: R1D-053.3/H.pdf
RFQ
R1D-053.3
R1D-053.3
fabrikatzaileak: RECOM Power