R15P3.3S/P/R8
RECOM PowerRECOM Power
R15P3.3S/P/R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R15P3.3S/P/R8
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Fitxak: R15P3.3S/P/R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
R15P3.3S/P/R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R15P3.3S/P/R8 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4636 pcs Datuen fitxa R15P3.3S/P/R8.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 8kV
Tentsioa - Sarrera (min) 13.5V Tentsioa - Input (Max) 16.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series ECONOLINE RxxPxx/R Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 4 Leads
Beste izenak 19900470 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 70 ~ 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input Uneko - Irteera (Max) 303mA
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R15P3.3S/P
R15P3.3S/P
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Stockean: 7340 pcs
Deskarga: R15P3.3S/P.pdf
RFQ
R15P3.3S/X2
R15P3.3S/X2
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 8712 pcs
Deskarga: R15P3.3S/X2.pdf
RFQ
R15P3.3S/P/X2/R6.4
R15P3.3S/P/X2/R6.4
Deskarga: R15P3.3S/P/X2/R6.4.pdf
R15P3.3S
R15P3.3S