R15P215D/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R15P215D/R6.4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R15P215D/R6.4
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Fitxak: R15P215D/R6.4.pdf
  • Mezua
R15P215D/R6.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R15P215D/R6.4 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5224 pcs Datuen fitxa R15P215D/R6.4.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 6.4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 13.5V Tentsioa - Input (Max) 16.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series ECONOLINE RxxP2xx/R Energia (Watts) 2W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 5 Leads
Beste izenak 19900792 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66mA, 66mA 13.5V - 16.5V Input Uneko - Irteera (Max) 66mA, 66mA