R12P3.3S/P/R8
RECOM PowerRECOM Power
R12P3.3S/P/R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R12P3.3S/P/R8
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Fitxak: R12P3.3S/P/R8.pdf
  • Mezua
R12P3.3S/P/R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R12P3.3S/P/R8 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5026 pcs Datuen fitxa R12P3.3S/P/R8.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 8kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series ECONOLINE RxxPxx/R Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 4 Leads
Beste izenak 19900469 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 70 ~ 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 303mA
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R12P3.3S/P/X2/R6.4
R12P3.3S/P/X2/R6.4
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Stockean: 5255 pcs
Deskarga: R12P3.3S/P/X2/R6.4.pdf
RFQ
R12P3.3S/P
R12P3.3S/P
fabrikatzaileak: RECOM Power