R12P23.3D/R8
RECOM PowerRECOM Power
R12P23.3D/R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R12P23.3D/R8
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Fitxak: R12P23.3D/R8.pdf
  • Mezua
R12P23.3D/R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R12P23.3D/R8 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4700 pcs Datuen fitxa R12P23.3D/R8.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -3.3V
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 8kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series ECONOLINE RxxP2xx/R Energia (Watts) 2W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 5 Leads
Beste izenak 19900815 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 300mA, 300mA