R12P12D/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R12P12D/R6.4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R12P12D/R6.4
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Fitxak: R12P12D/R6.4.pdf
  • Mezua
R12P12D/R6.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R12P12D/R6.4 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5217 pcs Datuen fitxa R12P12D/R6.4.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 6.4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series ECONOLINE RxxPxx/R Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 5 Leads
Beste izenak 19900534 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 41mA, 41mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 41mA, 41mA
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R12P12S/P/R6.4
R12P12S/P/R6.4
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 1W
Stockean: 5748 pcs
Deskarga: R12P12S/P/R6.4.pdf
RFQ
R12P12D
R12P12D
fabrikatzaileak: RECOM Power