R09P3.3D/P/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R09P3.3D/P/R6.4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R09P3.3D/P/R6.4
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Fitxak: R09P3.3D/P/R6.4.pdf
  • Mezua
R09P3.3D/P/R6.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R09P3.3D/P/R6.4 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4531 pcs Datuen fitxa R09P3.3D/P/R6.4.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -3.3V
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 6.4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 8.1V Tentsioa - Input (Max) 9.9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series ECONOLINE RxxPxx/R Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 5 Leads
Beste izenak 19900543 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 79%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 151mA, 151mA 8.1V - 9.9V Input Uneko - Irteera (Max) 151mA, 151mA
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R09P15S/R8
R09P15S/R8
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 1W
Stockean: 5637 pcs
Deskarga: R09P15S/R8.pdf
RFQ
R09P3.3D/P
R09P3.3D/P
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W