R05P15S/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R05P15S/R6.4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R05P15S/R6.4
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W
Fitxak: R05P15S/R6.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
R05P15S/R6.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R05P15S/R6.4 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6413 pcs Datuen fitxa R05P15S/R6.4.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 6.4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series ECONOLINE RxxPxx/R Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 4 Leads
Beste izenak 19900338 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 66mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 66mA