| Zenbakiaren zenbakia | R05P05S/R6.4 | fabrikatzailea | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| deskribapena | DC DC CONVERTER 5V 1W | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 6462 pcs | Datuen fitxa | R05P05S/R6.4.pdf |
| Tentsioa - Irteera 3 | - | Tentsioa - Irteera 2 | - |
| Tentsioa - Irteera 1 | 5V | Tentsioa - isolamendua | 6.4kV |
| Tentsioa - Sarrera (min) | 4.5V | Tentsioa - Input (Max) | 5.5V |
| Mota | Isolated Module | Tamaina / dimentsioa | 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) |
| Series | ECONOLINE RxxPxx/R | Energia (Watts) | 1W |
| Packaging | Tube | Pakete / kasua | 7-SIP Module, 4 Leads |
| Beste izenak | 19900323 945-2439 R05P05S/R6.4-ND |
Tenperatura operatiboa | -40°C ~ 85°C |
| Irteera kopurua | 1 | Muntaketa mota | Through Hole |
| Ezaugarriak | - | Eraginkortasuna | 80% |
| Deskribapen zehatza | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 4.5V - 5.5V Input | Uneko - Irteera (Max) | 200mA |