R05P05D/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R05P05D/R6.4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R05P05D/R6.4
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 1W
Fitxak: R05P05D/R6.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
R05P05D/R6.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R05P05D/R6.4 fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6691 pcs Datuen fitxa R05P05D/R6.4.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 6.4kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Series ECONOLINE RxxPxx/R Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 5 Leads
Beste izenak 19900522 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 100mA, 100mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 100mA, 100mA
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R05P05S/P/X2
R05P05S/P/X2
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 1W
Stockean: 8562 pcs
Deskarga: R05P05S/P/X2.pdf
RFQ
R05P05D
R05P05D
fabrikatzaileak: RECOM Power