R0.5S12-3.312/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-3.312/HP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.5S12-3.312/HP
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 500MW
Fitxak: R0.5S12-3.312/HP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
33 pcs
  • Mezua
R0.5S12-3.312/HPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.5S12-3.312/HP fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 500MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10726 pcs Datuen fitxa R0.5S12-3.312/HP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 2.97V Tentsioa - Input (Max) 3.63V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.5S Energia (Watts) 500mW
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10016675
R0.5S123.312/HP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 77%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 2.97V - 3.63V Input Uneko - Irteera (Max) 42mA
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R0.5S12-3.312
R0.5S12-3.312
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Stockean: 10337 pcs
Deskarga: R0.5S12-3.312.pdf
RFQ
R0.5S12-3.312/H
R0.5S12-3.312/H
fabrikatzaileak: RECOM Power