R0.5S-3.312-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-3.312-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.5S-3.312-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 500MW
Fitxak: R0.5S-3.312-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
R0.5S-3.312-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.5S-3.312-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 500MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14916 pcs Datuen fitxa R0.5S-3.312-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 2.97V Tentsioa - Input (Max) 3.63V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.5S Energia (Watts) 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SMD Module, 5 Leads
Beste izenak 10016543
R0.5S3.312R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 77%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 2.97V - 3.63V Input Uneko - Irteera (Max) 42mA