R0.5S-1212/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-1212/HP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.5S-1212/HP
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 500MW
Fitxak: R0.5S-1212/HP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
R0.5S-1212/HPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.5S-1212/HP fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 500MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13443 pcs Datuen fitxa R0.5S-1212/HP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.5S Energia (Watts) 500mW
Packaging Tube Pakete / kasua 8-SMD Module, 5 Leads
Beste izenak 10016537
R0.5S1212/HP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 75%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 42mA
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R0.5S-1215
R0.5S-1215
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 500MW
Stockean: 14336 pcs
Deskarga: R0.5S-1215.pdf
RFQ
R0.5S-1212/H
R0.5S-1212/H
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Stockean: 14187 pcs
Deskarga: R0.5S-1212/H.pdf
RFQ
R0.5S-1212-R
R0.5S-1212-R
Deskarga: R0.5S-1212-R.pdf