R0.5D12-2415/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.5D12-2415/HP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.5D12-2415/HP
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 500MW
Fitxak: R0.5D12-2415/HP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
33 pcs
  • Mezua
R0.5D12-2415/HPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.5D12-2415/HP fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 500MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8544 pcs Datuen fitxa R0.5D12-2415/HP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21.6V Tentsioa - Input (Max) 26.4V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.5D Energia (Watts) 500mW
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10016922
R0.5D122415/HP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 75%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 17mA, 17mA 21.6V - 26.4V Input Uneko - Irteera (Max) 17mA, 17mA
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R0.5D12-3.305
R0.5D12-3.305
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
Stockean: 12695 pcs
Deskarga: R0.5D12-3.305.pdf
RFQ
R0.5D12-2412/P-R
R0.5D12-2412/P-R
fabrikatzaileak: Recom Power
deskribapena: 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE