R0.5D12-0512/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.5D12-0512/H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.5D12-0512/H
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 500MW
Fitxak: R0.5D12-0512/H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
33 pcs
  • Mezua
R0.5D12-0512/Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.5D12-0512/H fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 500MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9478 pcs Datuen fitxa R0.5D12-0512/H.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.5D Energia (Watts) 500mW
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10016903
R0.5D120512/H
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 77%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 21mA, 21mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 21mA, 21mA