R0.25S12-3.312/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-3.312/H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.25S12-3.312/H
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 250MW
Fitxak: R0.25S12-3.312/H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
33 pcs
  • Mezua
R0.25S12-3.312/Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.25S12-3.312/H fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 250MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7966 pcs Datuen fitxa R0.25S12-3.312/H.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 3V Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.25S Energia (Watts) 250mW
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10014922
R0.25S123.312/H
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 60 ~ 70%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 21mA 3V - 3.6V Input Uneko - Irteera (Max) 21mA
eskaerak ITE (Commercial), Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R0.25S12-3.309/HP
R0.25S12-3.309/HP
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 9V 250MW
Stockean: 6421 pcs
Deskarga: R0.25S12-3.309/HP.pdf
RFQ
R0.25S12-3.315
R0.25S12-3.315
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 250MW
Stockean: 8051 pcs
Deskarga: R0.25S12-3.315.pdf
RFQ
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 250MW
Deskarga: R0.25S12-3.312.pdf
R0.25S12-3.309/P-R
R0.25S12-3.309/P-R
Deskarga: R0.25S12-3.309/P-R.pdf
R0.25S12-3.309/HP-R
R0.25S12-3.309/HP-R
Deskarga: R0.25S12-3.309/HP-R.pdf
R0.25S12-3.312/HP
R0.25S12-3.312/HP
Deskarga: R0.25S12-3.312/HP.pdf
R0.25S12-3.309/P
R0.25S12-3.309/P
Deskarga: R0.25S12-3.309/P.pdf
R0.25S12-3.312/H-R
R0.25S12-3.312/H-R
Deskarga: R0.25S12-3.312/H-R.pdf
R0.25S12-3.312/HP-R
R0.25S12-3.312/HP-R