R0.25S12-1512/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-1512/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.25S12-1512/P
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 250MW
Fitxak: R0.25S12-1512/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
33 pcs
  • Mezua
R0.25S12-1512/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.25S12-1512/P fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 250MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9654 pcs Datuen fitxa R0.25S12-1512/P.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 13.5V Tentsioa - Input (Max) 16.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.25S Energia (Watts) 250mW
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10014970
R0.25S121512/P
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 60 ~ 70%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 21mA 13.5V - 16.5V Input Uneko - Irteera (Max) 21mA