R0.25S-243.3-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S-243.3-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.25S-243.3-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Fitxak: R0.25S-243.3-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
R0.25S-243.3-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.25S-243.3-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13511 pcs Datuen fitxa R0.25S-243.3-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 21.6V Tentsioa - Input (Max) 26.4V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.25S Energia (Watts) 250mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SMD Module, 5 Leads
Beste izenak 10014673
R0.25S243.3R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 60 ~ 70%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 21.6V - 26.4V Input Uneko - Irteera (Max) 76mA
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R0.25S-243.3
R0.25S-243.3
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW