R0.25D12-3.305/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D12-3.305/H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.25D12-3.305/H
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
Fitxak: R0.25D12-3.305/H.pdf
  • Mezua
R0.25D12-3.305/Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.25D12-3.305/H fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 250MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8484 pcs Datuen fitxa R0.25D12-3.305/H.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 3V Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.25D Energia (Watts) 250mW
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10015519
R0.25D123.305/H
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 60 ~ 70%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 3V - 3.6V Input Uneko - Irteera (Max) 25mA, 25mA