R0.25D12-1524/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D12-1524/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.25D12-1524/P
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-24V 250MW
Fitxak: R0.25D12-1524/P.pdf
  • Mezua
R0.25D12-1524/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.25D12-1524/P fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-24V 250MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7694 pcs Datuen fitxa R0.25D12-1524/P.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -24V
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 13.5V Tentsioa - Input (Max) 16.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.25D Energia (Watts) 250mW
Packaging Tube Pakete / kasua 12-SMD Module, 10 Leads
Beste izenak 10015571
R0.25D121524/P
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 60 ~ 70%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 5.2mA, 5.2mA 13.5V - 16.5V Input Uneko - Irteera (Max) 5.2mA, 5.2mA