R0.25D10-123.3/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D10-123.3/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.25D10-123.3/P
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 250MW
Fitxak: R0.25D10-123.3/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
33 pcs
  • Mezua
R0.25D10-123.3/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.25D10-123.3/P fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-3.3V 250MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10717 pcs Datuen fitxa R0.25D10-123.3/P.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -3.3V Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 1kV Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V
Tentsioa - Input (Max) 13.2V Mota Isolated Module
Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Series ECONOLINE R0.25D
Energia (Watts) 250mW Packaging Tube
Pakete / kasua 10-SMD Module Beste izenak 10015410
R0.25D10123.3/P
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak SCP
Eraginkortasuna 60 ~ 70% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 38mA, 38mA 10.8V - 13.2V Input
Uneko - Irteera (Max) 38mA, 38mA eskaerak ITE (Commercial)